Náš tým

Irena Bocková

Jsem maminka dvou kluků.

Pět let jsem se věnovala obchodní činnosti v oblasti hudby. V nedávné době jsem absolvovala kurz Obslužné společnosti a.s., jehož náplní byla komunikace, zvládání krizových situací, umění asertivity, plánování času, práce s PC, motivační kurz, pracovní právo a také bilanční diagnostika, kde jsem byla vyprofilována jako vhodný kandidát pro práci s dětmi.

Navštěvovala jsem kurz keramiky, věnuji se různým kreativním činnostem jako je např. pletení z papíru, výrobě domácích hraček, šperků, výtvarné činnosti. Velmi ráda  zpívám, jsem hrdým samoukem ve hře na flétnu.

Se svými dětmi se ráda věnuji jakémukoliv sportu. Jezdíme na kolečkových bruslích, lezeme po horolezeckých stěnách, zvládáme pěší turistiku, plavání.. Jako vedoucí jsem se zúčastňovala dětských letních táborů.

Marie Teplá

Od malička jsem se chtěla věnovat dětem a mít velkou rodinu. Moje přání se splnilo a mám čtyři děti.

S dětmi v klubu Ošatka pracuji individuálně jeden den v týdnu s Montessori pomůckami.

Absolvovala jsem kurs "Sociálně právní poradce rodin dětí s postižením" a  roční kurs Montessori pedagogiky. V roce 2015 jsem ukončila bakalářské studium speciální pedagogiky na Pedagogické fakultě UK v Praze. Pracuji ve Středisku Na Sioně při Oblastní charitě v Kutné Hoře jako poradce rané péče a lektor Montessori.

Spolu s manželem jsme se zúčastnili kursu Efektivní rodičovství krok za krokem.

Jsem samouk ve hře na kytaru a flétnu, zpívám ve sboru. S chutí si přečtu pěknou knížku. Mám ráda přírodu a pěší i vodní turistiku.